Przedstawicielstwo w Rzeszowie

Przedstawicielstwo

Serwis dla klientów

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia dla firm

Współpraca

Stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży i jesteśmy otwarci zarówno na agencje z wieloletnim stażem jak i na osoby rozpoczynające dopiero karierę w branży ubezpieczeniowej. W ramach Przedstawicielstwa zapraszamy również gorąco do współpracy banki , towarzystwa Leasingowe oraz brokerów ubezpieczeniowych. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów i staramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Zapewniamy szereg profesjonalnych szkoleń zarówno w siedzibie Przedstawicielstwa jak i w terenie. Wybierając współpracę z UNIQA poprzez nas możecie być Państwo pewni szybkiej i profesjonalnej a zarazem miłej obsługi zarówno w każdym zakresie.

Współpracę usprawnia dodatkowo bardzo rozbudowany serwis internetowy przeznaczony tylko dla partnerów Przedstawicielstwa w Krakowie.

Oferta UNIQA jest oceniana jako jedna z najlepszych i najbardziej kompleksowych na rynku. Połączenie z atrakcyjnym, motywacyjnym system wynagrodzeń i łatwością współpracy sprawia, że sprzedając ubezpieczenia na rynku Polskim nie można przejść koło niej obojętnie.


Osobami odpowiedzialnymi za współpracę z AGENTAMI oraz Brokerami w Przedstawicielstwie UNIQA TU S.A. w Rzeszowie jest:

Pani Iwona Frydrych
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 17 850 72 27
tel. komórkowy: 501 174 502
e-mail:
iwona.frydrych@uniqa.rzeszow.pl

Pani Agnieszka Czarnota
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 17 850 72 26
tel. komórkowy: 535 311 947
email:
agnieszka.czarnota@uniqa.rzeszow.pl

Pan Marcin Rzońca Specjalista
ds. Sprzedaży
tel. 17 715 81 91
tel. Komórkowy: 535 229 959
email:
marcin.rzonca@uniqa.rzeszow.plOsobą odpowiedzialna za współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie koasekuracji oraz z BANKAMI i Towarzystwami Leasingowymi w Przedstawicielstwie UNIQA TU S.A. w Rzeszowie jest:

Pan Radosław Frydrych
Dyrektor
tel. 17 850 72 26
tel. komórkowy: 506 690 390
e-mail: radoslaw.frydrych@uniqa.rzeszow.pl