Przedstawicielstwo w Rzeszowie

Przedstawicielstwo

Serwis dla klientów

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia dla firm

doradca


Kontakt z naszym doradcą

Formularz kontaktu

Prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza. Po przyjęciu zgłoszenia nasz doradca skontaktuje się z Panem/Panią w ciągu 2 dni roboczych w celu ustalenia terminu spotkania.


  • Jakimi ubezpieczeniami jest Pan/Pani zainteresowany/a? *

  • Podanie danych jest dobrowolne. Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. 3-go Maja 24, jako administrator danych, informuje Panią/Pana o prawie dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych, przetwarzanych w celach realizacji kontaktu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. 3-go Maja 24 i podmioty z nim współpracujące moich danych osobowych w celu przedstawiania mi w przyszłości ofert marketingowych.
    (Brak zgody spowoduje usunięcie danych niezwłocznie po realizacji kontaktu)
    Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA S.A. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. 3-go Maja 24 i podmioty z nim współpracujące informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.(Brak zgody uniemożliwi wysyłanie ofert drogą elektroniczną)
  • * - wymagane pola